• Obecnie brak na stanie

Beovision Contour OLED TV

Konfigurator


lista produktów


Wybierz rozmiar
Nie wybrano
Zniżka:
Musisz wypełnić wszystkie opcje konfiguracji przed złożeniem zamówienia
Umów wizytę w salonie

x

Ponadczasowy design, minimalistyczny telewizor z potężnym, pełnym brzmieniem, wielokrotnie nagradzany.

Opis

Usłysz. Poczuj. Zobacz.

Ulepsz swoją domową rozrywkę.

Wyrazisty obraz OLED w połączeniu z wielokrotnie nagradzanym dźwiękiem stwarza idealne warunki do zanurzenia się w filmach, programach telewizyjnych i albumach, które sprawiają, że czujesz się najlepiej. Uniwersalne urządzenie do domowej rozrywki, elegancko zamknięte w minimalistycznej obudowie.

PONADCZASOWE WZORNICTWO

Charakterystyczny aluminiowy stojak podłogowy i ramka tworzą niepowtarzalną, minimalistyczną tożsamość wzorniczą. Pozbawiono go wszystkiego, co nieistotne, koncentrując się na zapewnieniu jak najbardziej autentycznych wrażeń podczas oglądania i słuchania telewizji.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Nagrodzony dźwięk

Jedenaście głośników i wzmacniaczy zapewnia bogaty w niuanse, mocny dźwięk dzięki naszej wielokrotnie nagradzanej technologii Beosound Stage. Zintegrowane rozwiązanie 3-kanałowe i Dolby Atmos zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, wyraźnego podczas rozmów i pełnego w scenach akcji.

TYPY GŁOŚNIKÓW

Wzmacniacze

11 wzmacniaczy mocy

4 wzmacniacze o mocy 50 W dla głośników niskotonowych

4 wzmacniacze o mocy 50 W dla głośników pełnozakresowych

3 x 50 watów dla głośników wysokotonowych

Przetworniki

4 głośniki niskotonowe 4"

4 głośniki średniotonowe 1,5"

3 przetworniki wysokotonowe 3/4"

Stworzony, by być Twoim

Beovision Contour został zaprojektowany z myślą o elastyczności i możliwości umieszczenia telewizora w dowolnym miejscu - od kuchni po sypialnię. Dopasuj telewizor do wystroju wnętrza i nadaj mu indywidualny charakter, wybierając spośród różnych tkanin głośników i kolorów ramy.

Stojak podłogowy

Ultralekka, a jednocześnie wytrzymała pionowa rura i starannie wykonany aluminiowy pierścień są dostępne w pasujących kolorach i umożliwiają obrócenie ekranu o 180 stopni w każdą stronę, zapewniając najlepsze dopasowanie do pomieszczenia.

Stojak na stół

Wykonany z solidnego, prostokątnego kęsa aluminium stojak idealnie nadaje się do umieszczania na stołach, ladach i szafkach. Wykonany w różnych kolorach, co pozwala uzyskać jednolity efekt.

Uchwyt ścienny

Dobrze zaprojektowany uchwyt ścienny umożliwia odsunięcie monitora Beovision Contour od ściany i ustawienie go pod kątem do 40 stopni w celu zwiększenia komfortu oglądania i słuchania.

WYPRODUKOWANE W FABRYCE 5

Na skraju rzemiosła

Fabryka 5 w duńskim Struer, w której od dziesięcioleci pracuje się z oddaniem rzemieślnikom i inżynierom, jest epicentrum wzornictwa Bang & Olufsen. Aluminium udoskonalone w naszym laboratorium technicznym daje przyjemnie wyważoną, bezkompromisową ramkę Beovision Contour.

WIZUALIZACJA

Obraz doskonały

Nowa generacja 48-calowego ekranu LG OLED zapewnia realistyczne wrażenia i palety, w tym żywe kolory i absolutną czerń. Ciesz się filmami, programami telewizyjnymi i teledyskami w sposób zamierzony przez reżyserów, z wiernym odwzorowaniem życia w Twoim domu.

POŁĄCZENIA

Telewizja i muzyka w jednym

Beovision Contour to także system muzyczny z funkcją multiroom. Zintegrowane technologie strumieniowego przesyłania dźwięku, w tym Chromecast built-in, Apple Airplay 2 i Bluetooth łączą się z wbudowanymi usługami muzycznymi TuneIn i Deezer, zapewniając łatwy dostęp do ulubionych utworów.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Dostęp za jednym dotknięciem

Beovision Contour współpracuje z pilotem Beoremote One, który umożliwia dostęp za jednym dotknięciem do doświadczeń Bang & Olufsen oraz ulubionych stacji telewizyjnych i radiowych dzięki czterem programowalnym przyciskom MyButtons.

BEOVISION CONTOUR, DOPASOWANY DO CIEBIE

Zainspirowany przez Ciebie. Wykonany przez nas.

Zaprojektuj na nowo system Beovision Contour dla swojego wnętrza, wybierając własne, niepowtarzalne materiały. Porozmawiaj z nami już dziś i zacznij współtworzyć swój wymarzony system Beovision Contour. Razem możemy sprawić, że wszystko będzie możliwe.

Szczegóły produktu

Kod EAN