• Obecnie brak na stanie

Beovision Harmony OLED TV

Konfigurator


Wybierz Rozmiar TV


Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

lista produktów


Wybierz Rozmiar TV
Nie wybrano
Zniżka:
Musisz wypełnić wszystkie opcje konfiguracji przed złożeniem zamówienia
Umów wizytę w salonie

x

Zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości kinowych i wciągających wrażeniach audiowizualnych. Nowy model Beovision Harmony wyposażono w najnowszą technologię ekranów OLED 8K, obsługującą rozdzielczość 4K.

Opis

Czas pokazu magii

Zachwycający dźwięk

Hipnotyzujące efekty wizualne

Rozwijana konstrukcja

Po co pozwalać pustemu ekranowi rządzić przestrzenią, skoro można mieć dzieło sztuki? Wyrzeźbiony z drewna lub tkaniny i aluminium, Harmony przyciąga wzrok i zachęca do rozmowy nawet w trybie czuwania. A kiedy jesteś gotowy do oglądania, robi show. Potężne głośniki rozsuwają się, a telewizor unosi się w przestrzeni. Spektakl, który przenosi filmowe chwile na nowy poziom.

Dźwięk, który szybuje

Absolutna czystość mowy. Pełne, szczegółowe stereo. Dzięki tej trzykanałowej potędze dźwięk kina nigdy nie był tak bliski. Chcesz doświadczyć jeszcze głębszej immersji? Dzięki wbudowanemu inteligentnemu procesorowi dźwięku przestrzennego Harmony płynnie współpracuje z głośnikami Beolab, aby wzmocnić basy, zwiększyć dokładność i całkowicie zanurzyć się w dźwięku.

Opcje, wzmocnione.

Pokaz prawdziwych kolorów

Dolby Vision IQ wypełnia ekran niezrównaną szczegółowością i intensywnie nasyconymi kolorami, podczas gdy najnowsza technologia OLED tworzy absolutną czerń dla potężnych kontrastów. Razem sprawiają, że scena jest głębsza, a chwila pełniejsza.

Rewolucja w rozdzielczości

Ciesz się niesamowitymi kolorami i wiernością obrazu, ponieważ 33 miliony pikseli OLED zapewniają rozdzielczość 8k na 88-calowych i 77-calowych ekranach Harmony. Masz źródło o niższej rozdzielczości? Głębokie uczenie AI automatycznie skaluje dowolną rozdzielczość do 8k, dzięki czemu nawet klasyki pozostają wyraźne.

Rozmiar jest odpowiedni

Dzięki przekątnej 65", 77", 83" lub 88" do wyboru, Twoja kinowa rzeźba będzie pasować do każdego pomieszczenia. Ciesz się niezrównanym bogactwem dźwięku i wyjątkową rozdzielczością - w każdej skali.

Według uznania

Spraw, by Harmony stała się twoją własną dzięki szerokiej gamie materiałów i wykończeń, które zaspokoją każdy gust i każde pomieszczenie. Potrzebujesz pomocy w wyobrażeniu sobie tego? Nasz wizualizator ułatwia sprawę. Wybierz swój styl i zobacz, jak ożywa.

Korzyści materialne

Luksusowe drewno. Teksturowane tkaniny. Aluminiowe detale. Wszystko razem, by współgrać z Twoim ekranem. Od jasnego dębu po szary melanż, wybierz to, co rezonuje z Tobą - i pozwól, aby Twoje pięknie pokryte głośniki ujawniły czarujący dźwięk.

Stworzony do kontroli

Bezproblemowa integracja z innymi urządzeniami i domowymi systemami sterowania sprawia, że Harmony staje się centrum rozrywki. Strumieniuj muzykę z telefonu komórkowego, zapisuj ulubione kanały i źródła oraz steruj wszystkimi podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Najnowocześniejsza technologia, prosta w użyciu. To magia Bang & Olufsen na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły produktu

Kod EAN