• -1 400,00 zł

BEOSOUND BALANCE Głośnik aktywny

13 499,00 zł
12 099,00 zł Oszczędzasz 1 400,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 13 399,00 zł -1 300,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Bogate, przyjemne w dotyku materiały wykonane z myślą o trwałości. Wypełniający pomieszczenie, dookólny dźwięk. Beosound Balance to rzeźbiarska deklaracja z inteligentnymi rozwiązaniami.

Kolor: Black Oak
Ilość

Dostępny produkt z innymi opcjami

Opis

Zaprojektowany artystycznie

Dźwięk we wszystkich kierunkach

Połącz się w pary i graj

Wyrzeźbiony, a nie zbudowany

Zakorzeniony w skandynawskim minimalizmie, minimalistyczny design Balance kontrastuje z jego zatrzymującym się w torze dźwiękiem. Materiały? Tak bogate i teksturowane jak Twoja ulubiona piosenka. Od wyrzeźbionej solidnej podstawy po aluminium z wzorem Fibonacciego - to kunszt najwyższej próby.

Uwaga idealna. Bez kompromisów.

Inteligentny. Głośny. Piękny. Z każdą wyraźną nutą i uderzeniem, Balance buduje pejzaż dźwiękowy. Siedem unikalnie rozmieszczonych przetworników rozprasza muzykę w 360 stopniach - czysta akustyka z przodu, potężne wzmacniacze z tyłu. Od stołu po ścianę, muzyka wypełnia całe pomieszczenie. Z mocnym basem, czystymi średnimi tonami i czystą akustyczną rozkoszą.

Graj po swojemu

Czysty dźwięk 360 stopni dostraja wszystkich do muzyki. Co więcej: technologia kształtowania wiązki pozwala skierować dźwięk w swoją stronę w chwilach, gdy nie chcesz przeszkadzać innym. Tryby można przełączać jednym naciśnięciem przycisku, niezależnie od nastroju.

Czyta pomieszczenie

Umieszczenie? Opcjonalnie. Dźwięk? Optymalny. Balance jest wyposażony w aktywną kompensację pomieszczenia, dzięki czemu precyzyjnie dostroi się, aby jak najlepiej wykorzystać każdą pozycję. Umieść go na półce, stole lub blacie - nawet przy ścianie - i ciesz się stosunkiem dźwięku do wielkości, który Cię zachwyci.

Łatwe parowanie stereo

Szczegółowość i głębia. Subtelność i skala. Zafunduj sobie rewelacyjną stereofonię i satysfakcjonującą symetrię dzięki dwóm głośnikom Beosound Balance. Łącz się bezprzewodowo, łatwo paruj i bądź mistrzem swojej konfiguracji dzięki aplikacji Bang & Olufsen.

Intuicyjny interfejs

Eleganckie materiały Balance wymagają dotykania. Na szczęście jest ku temu powód. Elegancki interfejs użytkownika prześwituje przez aluminium, zapewniając dotykowy sposób grania. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, elementy sterujące podświetlają się tylko wtedy, gdy jesteś w pobliżu. Są tam, gdzie ich potrzebujesz, niewidoczne, gdy ich nie potrzebujesz.

Asystent głosowy Google

Odtwarzaj ulubioną muzykę bez użycia rąk dzięki asystentowi głosowemu Google. Jak nazywa się ta piosenka? Wystarczy zapytać. Za niski poziom głośności? Daj znać. I to nie tylko muzyka: ustawiaj przypomnienia, kontroluj inne inteligentne urządzenia, planuj swój dzień. Nie musisz podnosić palca, wystarczy Twój głos.

Dobrze współpracuje z innymi

Klasyczne głośniki? Gramofony? Produkty innych firm niż Bang & Olufsen? Balance jest stworzony do odtwarzania wszystkiego i parowania ze wszystkim. Więc połącz się, odpręż się i z łatwością przesyłaj muzykę w całym domu za pomocą Beolink, Chromecast i AirPlay.

Dynamiczne słuchanie stereo

Podwój niesamowity dźwięk i połącz ze sobą dwa głośniki Beosound Balances. Sparuj je w kilka sekund i wypełnij swoją przestrzeń oszałamiającym dźwiękiem stereo. Precyzja i głębia? Rozważmy to.

Technical specifications

 • Zalecany rozmiar pomieszczenia

10-80 m²

100-800 stóp²

 • Konfiguracja głośników

2 głośniki niskotonowe 5,25"

2 x 3" przetworniki pełnozakresowe

2 x 2" przetworniki pełnozakresowe

1 x ¾" głośnik wysokotonowy

 • Wzmacniacz

2 x 200 W klasy D dla basów 2ohm

2 x 100 W klasy D dla głośników pełnozakresowych 4ohm

2 x 100 W klasy D dla pełnozakresowych 4ohm

1 x 50 W klasy D dla głośników wysokotonowych 6ohm

 • Zakres częstotliwości

26 - 23 000 Hz

 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego @1m

104 dB SPL

 • Zdolność odtwarzania niskich tonów

88 dB SPL

 • Parowanie stereo
 • Sparuj dwa głośniki Beosound Balance, aby cieszyć się odsłuchem stereo za pośrednictwem aplikacji Bang & Olufsen.
 • Zaawansowane funkcje dźwięku
 • Aktywna kompensacja pomieszczenia
 • Adaptacyjna linearyzacja basów
 • Kontrola kierunku wiązki (trzy strony)
 • Kontrola szerokości wiązki
 • Ochrona termiczna
 • Konfigurowalny korektor dźwięku
 • Presety dostępne i w pełni konfigurowalne przez aplikację Bang & Olufsen

Szczegóły produktu

BEOSOUNDBALANCE BLACKOAK
0 Przedmiot

Kod EAN

ean13
5705260082272