• -7 010,00 zł

BEOSOUND EDGE Głośnik aktywny

13 709,00 zł
6 699,00 zł Oszczędzasz 7 010,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 9 299,00 zł -2 600,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

BeoSound Edge to kompaktowy i potężny głośnik bezprzewodowy, który dzięki magicznej interakcji, ponadczasowemu wzornictwu i najnowocześniejszym innowacjom akustycznym oferuje hipnotyzujące wrażenia słuchowe.

Kolor: Natural
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

BEOSOUND EDGE

Zaprojektował Michael Anastassiades

Wyobraź sobie monetę elegancko balansującą na krawędzi, gotową do toczenia się przy najlżejszym dotknięciu. Beosound Edge to pierwszy produkt Bang & Olufsen spod ręki uznanego projektanta oświetlenia Michaela Anastassiadesa. W tym wywiadzie Anastassiades dzieli się swoją pasją do minimalizmu i chęcią pobudzenia wyobraźni.

Ponadczasowa okrągła konstrukcja

Beosound Edge to głośnik i minimalistyczny design w jednym. Zaprojektowany z myślą o intuicyjnym dotyku i ruchu, jest nieprzerwanym kręgiem przejrzystości i piękna. Przygotuj się na powitanie wyjątkowej i potężnej wydajności w swoim domu.

Aktywny port basowy. Dla spokoju i dla burzy

BeoSound Edge wykorzystuje najnowocześniejsze innowacje akustyczne, aby zapewnić potężne i dokładne wrażenia słuchowe. Dzięki naszemu najnowszemu patentowi na pierwszy na świecie aktywny port basowy, głośnik zapewnia doskonały mocny bas przy wysokiej głośności i utrzymuje dokładny bas przy niskiej głośności.

Razem brzmią lepiej

Beosound Edge jest częścią Connected Speakers, prostego i płynnego sposobu na strumieniowe przesyłanie muzyki w całym domu za pomocą Chromecast lub Airplay.

Głośnik Beosound Edge można postawić na podłodze lub zamontować na ścianie, aby uzyskać efektowny wyświetlacz. Ciesz się magicznym doświadczeniem, gdy głośnik wraca do pozycji wyjściowej po pociągnięciu lub pchnięciu aluminiowego pierścienia w celu regulacji głośności.

Muzyka dla Ciebie, dla mnie i dla wszystkich

Dzięki funkcji Directional Sound Control, BeoSound Edge pozwala użytkownikowi zdefiniować kierunek, w którym emitowany jest dźwięk. Przykładowo, pomieszczenie może zostać podzielone na obszar aktywnego słuchania i obszar bardziej pasywnego słuchania. Alternatywnie, użytkownik może zdecydować się na emitowanie prawdziwego dźwięku wypełniającego pomieszczenie w zakresie 360° z obu stron głośnika, aby wypełnić całe pomieszczenie.

Pokonać grawitację

Obecność, która dostosowuje się do Ciebie

Poznaj głośnik, który czuje Twoją obecność. Gdy się zbliżasz, Beosound Edge ożywa, oświetlając dotykowy interfejs sterowania przez aluminiową powierzchnię. Prosty i wyrafinowany.

Magiczna interakcja

Interakcja z BeoSound Edge jest czarująca. Jedno naciśnięcie środka ciężkości BeoSound Edge w dowolną stronę steruje głośnością. Subtelny opór i tłumienie sprawiają, że instynktowny ruch toczenia jest zarówno luksusowy, jak i intuicyjny.

Dane techniczne:

Speakers

  • 1 x 10" głośnik niskotonowy z podwójną cewką
  • 2 x 4" głośnik średniotonowy
  • 2 x 3/4" głośnik wysokotonowy

Łączność

  • 4.2 Bluetooth
  • Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n/ac (2,4 GHz i 5 GHz)
  • Chromecast wbudowany Airplay 2 Beolink Multiroom Spotify Connect DLNA -DMR

Szczegóły produktu

BEOSOUNDEDGESILVER
1 Przedmiot

Kod EAN

ean13
5705260067651