• -3 140,00 zł

BEOSOUND A9 Jednopunktowy system muzyczny

16 739,00 zł
13 599,00 zł Oszczędzasz 3 140,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 13 599,00 zł 0,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dźwięk i kształt łączą się w tym kultowym, konfigurowalnym głośniku. Siedem przetworników zapewnia moc. Stulecie rzemiosła zapewnia formę.

Kolor: Gold tone
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

BEOSOUND A9

Beoplay A9 dołącza do rodziny Beosound

Poznaj następną generację naszego potężnego głośnika bezprzewodowego z bogatym dźwiękiem, autentycznymi materiałami i unikalnym, kultowym wzornictwem. Wykorzystaliśmy wszystkie zalety poprzednich generacji głośnika Beoplay A9 i ulepszyliśmy je jeszcze bardziej, wprowadzając moduł Mozart i aktualizacje projektu, które przenoszą produkt na wyższy poziom.

ZBUDOWANY DLA PRZYSZŁOŚCI

Beosound A9 5th Gen. został zmodernizowany i jest teraz wyposażony w moduł Mozart. Ta aktualizacja daje produktom nowe możliwości, nowe cele i nowe możliwości. Tchnie nowe życie w nasze produkty.

Mozart to platforma oprogramowania Bang & Olufsen, stworzona w celu zapewnienia, że żywotność naszych produktów wykracza poza fizyczny projekt i rzemiosło. Płynne doświadczenie, które obejmuje luksusowy dotyk Bang & Olufsen i jest zaprojektowane tak, aby było aktualizowane, ulepszane i rozwijane przez lata.

Oprócz umożliwienia szybkiej i łatwej konfiguracji, nowa platforma jest gotowa na przyszłe aktualizacje oprogramowania. Platforma Mozart została zaprojektowana zgodnie z zasadami modułowości. Oznacza to, że nasze produkty są łatwe w serwisowaniu i naprawie, a także pozwalają na przyszłe aktualizacje modułu strumieniowego.

DŁUGOTRWAŁE I OKRĄGŁE

Pracujemy z myślą o długowieczności, aby zapewnić długą żywotność naszych produktów poprzez rozwój, modernizację i naprawę. Zamierzamy nawet wydłużyć ten okres poza początkowy okres użytkowania, aby promować ponowne użycie, regenerację i recykling. To właśnie nazywamy obiegiem zamkniętym.

KONSTRUKCJA I MATERIAŁY

Beosound A9 5th Gen. został zaprojektowany jako mebel, który dodaje wnętrzu rzeźbiarskiego charakteru i stylu. Dawno minęły czasy, gdy trzeba było ukrywać duży zestaw stereo. Niezależnie od stylu dekoracji, Beosound A9 będzie pięknie pasował lub wyróżniał się przekonująco - to zależy od Ciebie. Gdziekolwiek go umieścisz, będzie wyglądał pięknie i elegancko.

Jeśli chcesz zmienić wystrój, możesz stworzyć własny wygląd, wybierając tekstylne osłony i drewniane nóżki. Wyjątkowa wszechstronność adaptacyjna oznacza, że możesz cieszyć się głośnikiem w dowolnym miejscu w domu. Możesz umieścić go tam, gdzie najlepiej pasuje do Twojego wystroju - wolnostojący na podłodze, w rogu lub zawieszony na ścianie. Beosound A9 zawsze zapewnia wyrafinowane wrażenia dźwiękowe.

Szczegóły produktu

BEOSOUNDA9GOLD GEN5
2 Przedmioty

Kod EAN

ean13
5705260099317

Może Ci się spodobać

  • -150,00 zł

BEOSOUND A5 Głośnik przenośny

Cena regularna 4 649,00 zł -150,00 zł Cena 4 499,00 zł
Najniższa cena: 4 499,00 zł 0,00 zł
Doskonały dźwięk w każdym miejscu - w domu lub na zewnątrz. Beosound A5 to głośnik Wi-Fi i Bluetooth z długim czasem pracy na baterii i wbudowanym...