• -340,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

Beosound Emerge Kompaktowy głośnik Wi-fi

4 189,00 zł
3 849,00 zł Oszczędzasz 340,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 3 849,00 zł 0,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Smukły głośnik WiFi, który zmieści się wszędzie i dotrze do każdego miejsca w pomieszczeniu z pełnozakresowym, ultraszerokim dźwiękiem. Idealny kompaktowy głośnik domowy.

Kolor: Gold tone
Ilość

Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

Obecnie brak na stanie

Opis

Niewiarygodnie smukły. Zaskakująco potężny.

Beosound Emerge przenosi muzykę w miejsca, których wcześniej sobie nie wyobrażano. Elegancki i bardzo smukły, pasuje wszędzie - od półki z książkami w sypialni po ciasny kąt w kuchni. I pomimo swoich rozmiarów, dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu z pełnozakresowym, ultraszerokim dźwiękiem.

Zabawa

Dotykowy

Wszechstronny

Zaskakująco mocny dźwięk

Rozszerz swoje doznania muzyczne bez uszczerbku dla przestrzeni. Beosound Emerge zapewnia ultra-szeroki, 180-stopniowy dźwięk z zaskakująco małej powierzchni. Jest to optymalny wybór dla drugorzędnych przestrzeni mieszkalnych i ciasnych miejsc, ten domowy głośnik został zaprojektowany tak, aby dostarczać potężny dźwięk, nawet gdy jest schowany. Umieść go na półce z książkami, blacie kuchennym lub biurku i wypełnij swój pokój muzyką.

Rewolucyjna konfiguracja sterownika

Ultrasmukły profil zawiera rewolucyjną konfigurację przetworników precyzyjnie dostrojoną przez inżynierów Bang & Olufsen. Wyjątkowo małe przetworniki zostały specjalnie rozmieszczone, aby zapewnić pełnozakresowe wrażenia dźwiękowe, które zwiększają czystość dźwięku, niezależnie od otoczenia. 4-calowy głośnik niskotonowy wytwarza dookólne niskie częstotliwości bez względu na to, gdzie jest skierowany, podczas gdy kompaktowy 1,45-calowy przetwornik średniotonowy i 0,6-calowy głośnik wysokotonowy są umieszczone na górze, aby zapewnić maksymalny wpływ.

Głęboki i mocny bas

Zintegrowany port basowy kieruje niskie tony do tylnej części głośnika, co skutkuje zaskakująco głębokim i bogatym dźwiękiem jak na tak mały głośnik.

Muzyka dopasowana do przestrzeni

Aktywna kompensacja akustyki pomieszczenia optymalizuje dźwięk głośnika w zależności od pomieszczenia, zapewniając nieskazitelne brzmienie muzyki.

Niezwykle smukły, aby dopasować się do każdej przestrzeni

Niezwykle smukły profil o wzornictwie inspirowanym książką i wysokości zaledwie 6,7 cm sprawia, że Beosound Emerge to elegancki i wszechstronny dodatek do każdego pomieszczenia - zarówno w widocznym miejscu, jak i dyskretnie schowany na półce.

Materiały dotykowe najwyższej jakości

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak precyzyjnie cięte, piaskowane aluminium, naturalny dąb i tkaniny tekstylne firmy Kvadrat. Każdy element został wybrany ze względu na swoje właściwości użytkowe, estetykę i specjalną teksturę. Beosound Emerge to doświadczenie dotykowe, a także wizualne i słuchowe. Czerpiąc inspirację z wypielęgnowanych i harmonijnych przestrzeni wewnętrznych, Beosound Emerge jest manifestacją idealnej równowagi między elegancją a naturalnym pięknem.

Nadaj swojej muzyce nowy wymiar

Bezprzewodowo sparuj ze sobą dwa głośniki Beosound Emerge za pomocą aplikacji Bang & Olufsen i zanurz się w większej szczegółowości, głębi i skali niż kiedykolwiek wcześniej. To jest Twoja muzyka - dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

Elegancki interfejs użytkownika

Intuicyjnie zintegrowany z górną częścią głośnika interfejs został zaprojektowany tak, aby był łatwo dostępny w różnych przestrzeniach. Za pomocą miękkich w dotyku przycisków można płynnie uzyskać dostęp do ulubionych stacji radiowych Bang & Olufsen, wyszukiwać w Google lub przesyłać strumieniowo przez Spotify i regulować głośność za pomocą unikalnego ruchu kołowego, co samo w sobie jest przyjemnym doświadczeniem.

Specyfikacja techniczna:

 • Zalecany rozmiar pomieszczenia

5-30 m² 50-300 ft²

 • Konfiguracja głośników

1 x 4" głośniki niskotonowe 1 x 1,45" głośniki średniotonowe 1 x 0,6" głośnik wysokotonowy

 • Wzmacniacz

1 × 60 W klasy D dla głośnika niskotonowego 1 × 30 W klasy D dla głośnika średniotonowego 1 × 30 W klasy D dla głośnika wysokotonowego

 • Zakres częstotliwości

45 - 22000 Hz

 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego @1m

92 dB SPL

 • Możliwości basowe:

b72 dB SPL

 • Parowanie stereo: Sparuj dwa głośniki Beosound Emerge, aby cieszyć się odsłuchem stereo za pośrednictwem aplikacji Bang & Olufsen.
 • Bang & Olufsen Stereo Pairing jest fabrycznie kodowany przy użyciu kodeka LC3plus o wysokiej rozdzielczości. LC3plus jest licencjonowany przez Fraunhofer IIS. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.iis.fraunhofer.de/audio.
 • Zaawansowane funkcje dźwięku
 • Aktywna kompensacja pomieszczenia
 • Adaptacyjna linearyzacja basów
 • Ochrona termiczna
 • Konfigurowalny korektor dźwięku
 • Ustawienia wstępne dostępne i w pełni konfigurowalne za pośrednictwem aplikacji Bang & Olufsen

Szczegóły produktu

BEOSOUNDEMERGE GOLD

Kod EAN

ean13
5705260085426