• -150,00 zł

BEOSOUND A5 Głośnik przenośny

4 649,00 zł
4 499,00 zł Oszczędzasz 150,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 4 499,00 zł 0,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Doskonały dźwięk w każdym miejscu - w domu lub na zewnątrz. Beosound A5 to głośnik Wi-Fi i Bluetooth z długim czasem pracy na baterii i wbudowanym ładowaniem bezprzewodowym.

Kolor: Nordic Weave
Ilość

Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wyciąga basy do przodu i wypełnia pomieszczenie.

Dwudrożny zestaw z czterema przetwornikami. Najmocniejszy głośnik niskotonowy wśród naszych głośników przenośnych. Z Beosound A5 nie tylko to słyszysz - to czujesz. Połączyliśmy wszystkie nasze najnowsze osiągnięcia w dziedzinie akustyki w kompaktowej obudowie. Funkcja RoomSense dostosowuje odtwarzanie w zależności od pomieszczenia, w którym się znajdujesz, dzięki czemu zawsze uzyskujesz dźwięk najwyższej jakości.

Wyprzedza konkurencję. A jednocześnie jest bardzo aktualna.

Beosound A5 jest nie tylko zbudowany, aby trwać - jest zbudowany, aby ewoluować. Jego modułowa konstrukcja pozwala na wymianę części zamiast wymiany całego głośnika. Aktualizacje oprogramowania wprowadzają z czasem nowe funkcje, stale poprawiając wrażenia ze słuchania muzyki.

Mobilność?

Bluetooth i do 12 godzin pracy na baterii zapewniają, że zawsze możesz cieszyć się muzyką. Dzięki wbudowanej bezprzewodowej ładowarce Qi urządzenia są zawsze w pełni naładowane. A pięknie wykonany uchwyt z duńskiego dębu ułatwia podnoszenie i użytkowanie. Głośnik Beosound A5 jest wyposażony w konstrukcję IP65, dzięki czemu jest pyłoszczelny, wodoodporny i trwały.

Forma i zgodność.

Szczegółowy, ale prosty. Beosound A5 ucieleśnia najlepsze skandynawskie wzornictwo i materiały. Prawdziwy dąb i bogate aluminium tworzą wrażenia dotykowe, które trwają. Zaprojektowany we współpracy z GamFratesi Studio. Beosound A5 dociera tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden przenośny głośnik. Akustycznie. Estetycznie. Bez wysiłku. Smukła konstrukcja kryje w sobie moc i precyzję, aby zapewnić potężny dźwięk w dowolnym miejscu - w domu lub na łonie natury. Poważny bas. Poważnie inteligentny. Z A5 nie będziesz wiedział, co cię uderzyło. Przesyłaj wszystko bezprzewodowo. Bezproblemowa łączność z innymi głośnikami. A wszystko to w pakiecie zaprojektowanym tak, aby można go było z czasem ulepszać, a nie wymieniać, dzięki czemu zawsze będzie przy Tobie. To kolejny krok w muzyce.

Specyfikacja:

 • Wzmacniacze mocy: nieograniczona moc szczytowa (W), 1x 70-watowy wzmacniacz klasy D dla głośnika niskotonowego, 2x 70-watowy wzmacniacz klasy D dla głośnika pełnozakresowego, 1x 70-watowy wzmacniacz klasy D dla głośnika wysokotonowego.
 • Głośniki: 1x 5,25" głośnik niskotonowy, 2x 2" głośnik średniotonowy, 1x 3/4" głośnik wysokotonowy
 • Maksymalny poziom dźwięku: poziom ciśnienia @1M 101 dB SPL
 • Zdolność reprodukcji basów @1M: 80 dB SPL
 • Bateria: ponad 12 godzin przy średniej głośności (70 dB); wymienna bateria litowo-jonowa 9000 mAh
 • Czas ładowania: 3 godziny ładowania dla pełnego naładowania lub 2 godziny ładowania dla 80% naładowania.
 • Zakres częstotliwości: 32 - 23 000 Hz
 • Zasilanie: wejście: 90 - 240 V, 50/60 Hz, wyjście: 5 V - 9 V - 12 V - 15 V / 3 A, 20 V - 2,25 A (podczas ładowania)
 • Pobór mocy: normalne użytkowanie: 8 W, tryb gotowości sieciowej: 3,7 W (automatyczny w stanie bezczynności), tryb gotowości: 0,5 W, tryb pamięci masowej: 0 W
 • Mikrofony: tak, do aktywnej kompensacji pomieszczenia
 • Łączność bezprzewodowa: dwuzakresowa WLAN 2.4v / 5GHz, IEEE 802.11 b/g/a/n/ac/ax, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, Ultra-Wide-Band

Szczegóły produktu

BEOSOUNDA5NORDICWEAVE
1 Przedmioty

Kod EAN

ean13
5705260097221