• Obecnie brak na stanie

Beolab 8 Głośniki Aktywne

Kompaktowy i potężny jako głośnik surround, stereo lub wolnostojący, Beolab 8 dostosowuje się do Twojej przestrzeni, oferuje wszechstronne połączenia i podnosi jakość dźwięku dzięki zaawansowanej akustyce, materiałom i opcjom podstawek. Odkryj prawdziwą zdolność adaptacji.

Kolor: Natural Aluminium, Oak Cover, Table Stand

Opis

Beolab 8 to ucieleśnienie wszechstronności. Znakomity wygląd i wymienne części zapewniają formę i funkcjonalność w każdym momencie życia.

Wierność pod każdym kątem

Beolab 8 stoi wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz: na ścianach, podłogach, sufitach, stołach. I wznosi się z potężnym, szczegółowym dźwiękiem wysokiej rozdzielczości. To głośnik do wszystkich zastosowań, bez żadnych kompromisów.

Poruszające doświadczenie stereo

Lewa spotyka się z prawą: dwa głośniki Beolab 8 zapewniają bardziej oszałamiającą scenę dźwiękową. Będą współpracować, aby wypełnić całe pomieszczenie.

Niezależnie od tego, jak poruszasz Beolab 8s, dedykowany mikrofon odczytuje przestrzeń, dostosowując się i dostrajając do optymalnego odtwarzania. Dzięki temu możesz zanurzyć się w precyzyjnym, potężnym dźwięku stereo.

Konfiguracja? To tak proste, jak podłączenie, sparowanie i odtwarzanie za pomocą aplikacji Bang & Olufsen. Dostosuje się nawet do Twojego ulubionego miejsca w pokoju.

Samodzielne arcydzieło

Usłysz, jak działa w harmonii. Niech leci solo. Tak czy inaczej, dźwięk jest niesamowity.

Używaj Beolab 8 samodzielnie i doświadcz nowego świata szczegółów, dostrojonego przez naszych wewnętrznych Tonmeisterów. Wyraźny wokal. Dudniące bębny. Mocny bas. To głośnik, który się wyróżnia - ale także łączy. Używaj go jako głośnika multiroom i twórz krajobrazy dźwiękowe w całym domu, aby zawsze być w muzyce.

Wszystko można łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji Bang & Olufsen.

Przełomowy, wstrząsający dźwięk

Ciesz się mocą i rodowodem głośników Beolab w dowolnym miejscu w domu. Zestaw trzech przetworników zapewnia szczegółowość i głębię. Bas uderza z intensywnością, której nie spodziewałbyś się po głośniku wielkości kartki papieru. To nie tylko zaskakująca moc.

Twój pokój. Zmapowany.

Każde pomieszczenie jest wyjątkowe. Dlatego Beolab 8 starannie mapuje swoje otoczenie za pomocą dedykowanego mikrofonu - aby zapewnić krystalicznie czystą jakość i wierność muzyczną bez względu na wielkość i konfigurację przestrzeni. Silnik neodymowy przenosi dźwięk do domu. Dzięki temu możesz cieszyć się pejzażem dźwiękowym dostosowanym do otoczenia i zanurzyć się w nim.

Zawsze trafia w punkt.

Beolab 8 nie tylko dostosowuje się do pomieszczenia. Dostosowuje się do Ciebie. Wykorzystując technologię ultraszerokopasmową, kieruje akustyczny sweetspot do miejsca, w którym się znajdujesz. Tak długo, jak telefon jest przy Tobie, dźwięk również. Nie ma potrzeby dostosowywania głośnika ani pomieszczenia. *Spodziewany na początku 2024 roku. Fluid Sweet Spot działa tylko w przypadku korzystania z Beolab 8 w konfiguracji stereo z Apple iPhone (Apple iPhone 11 lub nowszy).

Wąski. Szeroki. Ty decydujesz.

Regulacja szerokości wiązki Beolab 8 pozwala płynnie przełączać się między dwoma doświadczeniami odsłuchowymi. Zawęź precyzyjny dźwięk kierowany bezpośrednio do Ciebie. Lub poszerzyć i rozproszyć dźwięk w całej przestrzeni. W jakim trybie jest głośnik? Wskażą to diody LED na przedniej ściance.

Niech ten moment kliknie

Dzięki naszej platformie Mozart, Beolab 8 może łatwo łączyć się przez WiFi 6 i Bluetooth 5.3. I może przesyłać strumieniowo prawie wszystko. Platformy, które kochasz teraz. I te, które pokochasz w przyszłości. Ma moc przetwarzania i odtwarzania ich wszystkich.

Przeszłość spotyka się z teraźniejszością. Spotkaj przyszłość.

Starsza konfiguracja? Beolab 8 ma wbudowane technologie Powerlink i Wireless Powerlink. Możesz więc podłączyć się do telewizorów i systemów dźwiękowych sprzed ponad 30 lat - z niezawodnością i wiernością. Ale Beolab 8 nie tylko gra z klasykami. Jego platforma Mozart pomaga zaaranżować je jak nigdy dotąd. Podłącz. Naciśnij play. Zanurz chwilę w muzyce.

Dekady projektowania. Destylowane.

Beolab 8 to wysiłek włożony w projektowanie bez wysiłku. Na górze, intuicyjny szklany interfejs reaguje na opuszki palców. U podstawy znajduje się pojedynczy kawałek płynnego aluminium - ukształtowany w naszej słynnej Factory 5.

Możliwość personalizacji

Każda z czterech opcji stojaka jest dziełem sztuki. Smukłe. Rzeźbiarskie. W połączeniu z wyborem różnych materiałów pokrycia. Od teksturowanej tkaniny po pasma litego dębu. Niezależnie od estetyki, Beolab 8 zoptymalizuje swój dźwięk, aby jak najlepiej wykorzystać wybrane materiały. Końcowy akcent? Laserowo wycięta marka Bang & Olufsen, która świeci światłem.

Rewolucja w ewolucji

Beolab 8 ma nie tylko możliwość ulepszania swojego wyglądu. Jego modułowa konstrukcja umożliwia wymianę kluczowych elementów technicznych - aż do platformy Mozart. Tak więc, gdy świat się zmienia, nadal może być gotowy do gry. I łączyć się. I streamować. Dzięki wykonaniu i materiałom zaprojektowanym z myślą o trwałości, może minąć dekada, zanim będziesz musiał zaktualizować Beolab 8. Ale gdy tylko zajdzie potrzeba zmiany, może ewoluować - wraz z dźwiękiem Twojej przestrzeni i wyglądem Twojego domu.

Szczegóły produktu

Kod EAN