BeoLab 19

Konfigurator


BEOLAB 19 KOLOR


Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

Thumbnail Alt

lista produktów


WYBIERZ KOLOR
Nie wybrano
Zniżka:
Musisz wypełnić wszystkie opcje konfiguracji przed złożeniem zamówienia
Umów wizytę w salonie

x
Kolor: Grey

Opis

Innowacje z sensem

Nasze przełomowe rozwiązania technologiczne nigdy nie są celem samym w sobie. Soczewki akustyczne rozprowadzają wysokie częstotliwości poziomo po pomieszczeniu, dzięki czemu obejmują one większą część przestrzeni odsłuchowej, redukując jednocześnie odbicia od podłogi lub sufitu. Wystarczy przejść się po pokoju, a jakość dźwięku Bang & Olufsen pozostanie niezmieniona.

Adaptacyjna linearyzacja basów zapewnia doskonałe basy z małych głośników dzięki wykorzystaniu nadwyżki mocy wzmacniacza i przetwornika. Rozszerzamy moc wyjściową basów z głośnika daleko poza to, co produkowałby normalnie i automatycznie regulujemy ją w przypadku nadmiernych szczytów.

SYSTEM KINA DOMOWEGO

Niech dźwięk Cię poniesie

Poszerz scenę dźwiękową za pomocą głośników Beolab i rozszerz swoje wrażenia z kina domowego daleko poza salon. Poznaj wiele opcji i przekonaj się, dlaczego systemy kina domowego Bang & Olufsen nie są przeznaczone tylko do oglądania filmów.

DŹWIĘK

Osiągnij szczytową wydajność

Ten progresywny subwoofer pozwala uzyskać dodatkową głębię i odkryć nowe szczegóły w filmach i muzyce. Nie tylko charakterystyczne wzornictwo sprawia, że Beolab 19 robi wrażenie. Każdy szczegół techniczny został opracowany tak, aby uchwycić precyzyjne emocje nawet w najniższych częstotliwościach.

BEZPRZEWODOWY

Precyzyjny dźwięk bezprzewodowy

która zapewnia bezprecedensowy poziom stabilności i precyzji w domowej konfiguracji audio i bezproblemowo łączy się ze wszystkimi głośnikami i telewizorami zgodnymi ze standardem WiSA.

DESIGN

Zaskakująca symetria

Tam, gdzie większość innych subwooferów ma nieprzyjemną estetykę, Beolab 19 wnosi do otoczenia swój własny, charakterystyczny styl. Geometryczna forma i obudowa z litego aluminium nadają mu rzeźbiarski charakter, zgodny z jego mocną naturą.

Szczegóły produktu

BEOLAB19GREY

Kod EAN