Beoremote Halo Pilot Zdalnego Sterowania

Zdalne sterowanie umożliwiające dostęp do muzyki i funkcji inteligentnego domu bez konieczności korzystania z urządzenia mobilnego. Zintegrowany z ekranem dotykowym. Prosty i intuicyjny.

Kolor: Natural
Beoremote Halo: Table stand

Opis

Jedno dotknięcie do muzyki - łatwe i proste

Beoremote Halo zapewnia wygodę prostego interfejsu użytkownika do obsługi systemu muzycznego Bang & Olufsen. Gdy zbliżysz się do Beoremote Halo, wyświetlacz zaświeci się i zaoferuje Ci naciśnięcie jednego przycisku, aby wybrać muzykę. Nie ma potrzeby korzystania z urządzenia mobilnego lub wyciągania czegokolwiek z kieszeni i szukania odpowiedniej aplikacji, aby rozpocząć.

Stojak stołowy czy naścienny?

Podłącz Beoremote Halo do Beosound Core, aby używać go z głośnikami Beolab lub Beosound Shape. Możesz również podłączyć go bezpośrednio do naszych głośników multiroom. Więcej informacji na temat kompatybilności można znaleźć w specyfikacjach technicznych.

Stojak na stół

Przenośny i dynamiczny

Wersja Table Stand zawiera baterię, dzięki czemu można ją nosić w domu. Można go ładować przez USB-C lub bezprzewodowo za pomocą naszej podkładki ładującej Beoplay. Bez konieczności dodatkowej instalacji można go bezpośrednio podłączyć do głośników lub Beosound Core i odtwarzać ulubioną muzykę jednym dotknięciem.

Montowany na ścianie

Tak proste, jak włączenie światła

Wersja naścienna Halo będzie idealnie zintegrowana z wystrojem wnętrza. Umieść go w centralnym punkcie domu lub zamontuj po jednym w każdym pokoju, aby włączanie muzyki było tak proste, jak włączanie świateł. Skontaktuj się z lokalnym sklepem, aby zainstalować go w swoim domu.

WYDAJNOŚĆ

Jedno dotknięcie do muzyki

Beoremote Halo oferuje cztery przyciski ulubionych na ekranie wyświetlacza. Jeśli słuchasz określonej stacji radiowej w systemie muzycznym Bang & Olufsen, możesz nacisnąć i przytrzymać przycisk ulubionych, a określona stacja radiowa zostanie zapisana na tym przycisku. Prostota zapisywania ulubionych stacji opiera się na zasadzie stosowanej w radiach samochodowych od dziesięcioleci.

ELEGANCKA AUTOMATYZACJA

Przejmij kontrolę nad swoim domem

Beoremote Halo płynnie integruje się z BeoLiving Intelligence w celu sterowania inteligentnym domem: wyłącz światła, dostosuj odcienie, dostosuj temperaturę, podkręć muzykę i nie tylko. Interfejs automatyki domowej Halo jest automatycznie konfigurowany przez BeoLiving Intelligence Essential, z opcją dodawania bardziej niestandardowych doświadczeń za pośrednictwem BeoLiving Intelligence Pro. Kontroluj swój dom w zaledwie kilka sekund.

FUNKCJONALNOŚĆ

Łączność z systemem głośników domowych

Beoremote Halo pokaże zarówno zapisane ulubione, jak i wbudowane źródła muzyki. Wyświetlacz pokaże listę wszystkich systemów muzycznych Bang & Olufsen i uruchomi się na ostatnio obsługiwanym produkcie.

DESIGN

Jak magia

Stojak stołowy lub naścienny, Beoremote Halo zawiera zintegrowany ekran dotykowy otoczony aluminiowym pierścieniem, który kontroluje głośność i wydaje się magicznie unosić w powietrzu. Zaprojektowany jako element wyposażenia wnętrz, Beoremote Halo łączy w sobie kunszt i materiały z doskonałą kontrolą systemu Bang & Olufsen. Wszystko to w ponadczasowym wzornictwie, które pasuje do każdego stylu wnętrza.

RZEMIOSŁO

Forma łączy się z funkcjonalnością

Beoremote Halo został zaprojektowany zarówno w sposób funkcjonalny, jak i estetyczny - i świeci, aby powitać Cię, gdy się do niego zbliżysz. Oszałamiające aluminiowe kółko zostało wykonane z dbałością o szczegóły, jakiej można oczekiwać od Bang & Olufsen. Możesz dodać dowolną liczbę pilotów Beoremote Halo do dowolnego pomieszczenia w domu. Bezprzewodowe ładowanie zapewni dostęp do ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie.

W zestawie

 • Podstawka stołowa: Beoremote Halo i kabel USB-A do USB-C (około 1 metra)
 • Montaż na ścianie: skontaktuj się z lokalnym sklepem, aby dostosować konfigurację do swojego domu.

Projektant

 • Torsten Valeur, Valeur Designers

Materiały

 • Anodyzowane aluminium
 • Tworzywo sztuczne
 • Szkło

Waga

 • Stojak stołowy: 0,54 kg
 • Montaż na ścianie: 0,32 kg

Wymiary

 • Podstawka na stół: 12,8 x 11,1 x 11,7 cm (średnica x głębokość x wysokość)
 • Uchwyt ścienny: 12,8 x 3,8 cm (średnica x głębokość)

Moc

Stojak

 • USB-C
 • Ładowanie bezprzewodowe (standard Qi)
 • Czas pracy na baterii: 24 godziny
 • Rozmiar baterii: 1110 mAH
 • Czas ładowania: 6 godzin

Montaż na ścianie

 • USB-C
 • DC 12-30V
 • Zasilanie przez Ethernet (PoE) - akcesorium opcjonalne

Kompatybilność

Beoremote Halo można podłączyć do głośników Beolab i Beosound Shape za pośrednictwem Beosound Core.

Halo łączy się bezpośrednio z Beovision Eclipse, Beovision Harmony, Beolab 28 and the following Multiroom Speakers: Beosound Stage, Beosound 1 (1 & 2nd Gen.), Beosound 2 (1 & 2nd Gen.), Beoplay A9 (2nd, 3rd and 4th Gen.), Beoplay M3, Beoplay M5, Beoplay A6, Beosound Edge, Beosound 35, Beosound Essence 2nd Gen, Beosound Emerge, Beosound Level and Beosound Balance, BeoPlay V1, Beovision 11, BeoVision 12, BeoVision 14, BeoVision Avant, BeoSystem 4, BeoVision Horizon, BLC NL/ML.

Szczegóły produktu

BEOREMOTEHALOTABLEALU

Kod EAN

ean13
5705260082357