Beoremote One Pilot Zdalnego Sterowania

Zarządzaj muzyką i multimediami za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania i spraw, aby wszystko grało pięknie i dokładnie tak, jak chcesz.

Kolor: Black Anthracite

Opis

INTEGRACJA

Jeden pilot do wszystkiego

Beoremote One to poręczny kontroler dla całej konfiguracji Bang & Olufsen. W pełni programowalny do konkretnych potrzeb. To Twój pilot, naturalnie to Ty powinieneś decydować, jak go używać.

KONTROLA

Inteligentny układ przycisków

Korzystanie z Beoremote One jest niezwykle proste, pomimo jego wielu funkcji. Przyciski są rozmieszczone z dbałością o wzorce użytkownika, więc polecenia, których najczęściej używasz, są zgrupowane razem i blisko opuszków palców.

ŁĄCZNOŚĆ

Nie trzeba celować, by trafić

Beoremote One działa zarówno z Bluetooth, jak i komendami IR do sterowania wszystkimi produktami Bang & Olufsen - zarówno nowymi, jak i klasycznymi. Bluetooth jest dostępny tylko z kompatybilnymi produktami.

INTELIGENTNE FUNKCJE

Dwukierunkowy pilot zdalnego sterowania

Beoremote One zapewnia pełną kontrolę nad oglądaniem lub słuchaniem, dostarczając jednocześnie pomocnych informacji. Nazwy źródeł, grupy głośników, opcje napisów i inne przydatne informacje są automatycznie wyświetlane na ekranie OLED trzymanym w dłoni.

DESIGN

Wykonane z jednego kawałka aluminium

Trzymając pilota, od razu zauważamy zaskakującą smukłość i gładkość aluminiowego korpusu. Wszystko jest idealnie wyważone w dłoni. Beoremote One jest dostępny w dwóch różnych wykończeniach: wysoki połysk i jedwabisty mat.

ERGONOMIA

Beoremote One został zaprojektowany tak, aby stworzyć idealną równowagę wagi w celu zapewnienia optymalnej ergonomii użytkowania. Subtelna krzywizna lekko unosi terminal z powierzchni, dzięki czemu łatwo go chwycić.

Szczegóły produktu

BEOREMOTEONEBTBLACKANTHRACITE

Kod EAN